RAN Seilforening Kjølbåt Jolle Tur- og havseiling

 • Lyst å seile?     • Jolle     • Entype     • Tur&hav/Regatta     • Anlegg     • Selskapslokaler     • Arkiv     • Om RAN     • Børsen     • Hjem  




Snarveier:
 Bli medlem


Styret

 



Styret 2017  
Medlemmer i de forskjellige underutvalg vil fremgå av referatet fra årsmøtet

Styret  Navn  Email  Tlf 
Leder   Jon Andreas Bygstad   leder@ranseil.no   906 13 256  
Nestleder   Audun Vabø   nestleder@ranseil.no   411 47 373  
Eiendom og anlegg   Torbjørn Kaland   eiendom@ranseil.no   911 11 201  
Jollegruppen   Espen Børresen   jolle@ranseil.no   952 84 504  
Pr. info og IT   Rolf Guldberg   media@ranseil.no   482 65 670  
Regattasjef   Bjørn-Erik Knudsen   regatta@ranseil.no   918 80 318  
Tur- og havseiling   Svein Holmefjord   turoghav@ranseil.no   978 78 680  
Seilsportgruppe   Leif Gunnar Sandtorv   entype@ranseil.no   926 69 427  
Ungdomsrepresentant   Inger Margrethe Vabø   jollerep@ranseil.no   480 79 464  
       
Andre funksjoner        
Havnesjef / båtplasser   Bjørn Normann   havn@ranseil.no   952 33 598  
Sekretær   Audun Vabø   sekretaer@ranseil.no   411 47 373  
Forretningsfører   Forretningsfører   kasserer@ranseil.no   932 32 612  

 




Utskriftsvennlig versjon


RAN Seilforening, Anglavikvegen 115, 5354 Straume – Org.Nr. 983 884 490 – Kontonr. 9521.66.10068 – post@ranseil.no